O nás

06d

Provozní hala Ma-dona s.r.o.

Společnost MA-DONA s. r. o. vznikla v roce 1997. Historie současného výrobního programu začíná v roce 2005, po změně vlastnické a majetkové struktury. Společnost se zaměřila na zpracování polyuretanové pěny pro nábytkářský průmysl, obalovou techniku a další technické využití PUR a PE pěn.

Postupným vývojem za rozšiřování výrobní technologie, provozních prostor i počtu zaměstnanců se společnost MA-DONA s.r.o. stala jedním z největších českých zpracovatelů lehčených polyuretanových pěn (PUR), polyethylenových pěn (PE), filtračních pěn (voda, vzduch) a jiných speciálních pěn.

 

Veškeré zpracovávané materiály jsou certifikovány dle mezinárodní normy ÖKO-TEX. Proces výroby je certifikován dle normy ISO 9001:2015.

Sídlo společnosti se nachází ve výrobní hale o rozloze 8000 m2 v Táboře. Zde jsou zpracovávány pěny dle požadavků zákazníků z např. nábytkářského, obalového, automobilového průmyslu, ale také pro různé rehabilitační a sportovní pomůcky. Z pěn jsou vyráběny různé desky, přířezy, tvarovky a matrace.